De proefgerichte clinic

Het zonnetje heeft zich al een paar keer goed laten zien en we hebben er daarom ook al een paar zonnige activiteiten opzitten!
Zo ook de succesvolle proefgerichte clinic van Monique Hoolhorst, waarbij veel leden zich hebben ingezet.

Of denkend aan onze vorige nieuwsbrief waarin Tatjana Hoofdman haar jonge troef voorstelde. Karma Levita maakte voor het eerst kennis met het buitenterrein. Anouk Merx liet zich keurig zien als combinatie met haar nieuwe zwarte parel. De zwarte parels van Margreet Houtzagers & Anne Smaal vielen ook op zaterdag en dat belooft natuurlijk veel voor de toekomst. Inge Barendregt en Lotte Meerman waren zondag van de partij met Grand & Seda. Uit de 'dorpsstallen' deden onze leden Jan Braam, Monique van der Sterren en Alissa 't Mannetje mee. Tot slot moest ook ons bestuurslid Stephanie Krijgsman eraan geloven... dat ze met grote sprongen vooruitgaat!

De piek is eraf of de puntjes staan weer op de 'i'. We kijken terug op een mooi zonnig en leerzaam weekend!

Contactinformatie

Albrandswaardsedijk 198 3172 XB Poortugaal secretariaat@rhoonseruiters.nl