Selectiewedstrijd en aankondiging

De eerste KNHS selectiewedstrijd bij de Rhoonse Ruiters is een feit! Twee van onze leden deden mee aan de selectie. Alissa 't Mannetje met haar zwarte parel Hayfa (B) & Caroline Geeve met haar merrie Diaviola (Z2). Beide deelnemers zijn geselecteerd! Ze maken kans om zich te plaatsen voor deelname aan de Regiokampioenschappen. Individuele topprestatie! Voor de vereniging heeft het ook een positieve uitwerking gehad. Het weekend was erg goed georganiseerd door onze vrijwilligers en alles is subliem verlopen! Een mooi visitekaartje voor deelnemers die nog niet eerder bekend waren met de RR.
Foto: Alissa met Hayfa

***Aankondiging***
Zaterdag 6 juli Kur op muziek avond.
Tijdens dit weekend is ook het Rhoons Zomerconcours 2019!
De finale van de Ruitercompetitie komt ook steeds dichterbij.
In de agenda hieronder staat hoe je je kan inschrijven.

Bekijk hier de agenda voor de rest van het jaar

Contactinformatie

Albrandswaardsedijk 198 3172 XB Poortugaal secretariaat@rhoonseruiters.nl